top of page

BÜYÜK ODA

 

Büyük odalarımız otelimizde, balkonlu büyük oda, cumbalı büyük oda ve standart büyük oda olmak üzere toplam 3 adettir ve genişlik bakımından otelimizin en büyük odalarıdır. Genişlikleri 19 m² 'dir.

Odalarımızda;

LCD TV, klima, minibar, telefon, şehir manzarası, ısıtma ( doğalgaz )  

bebek yatağı ( ücretsiz )

ekstra yatak ( ücretli )

banyo ( banyo malzemeleri ) saç kurutma makinası, terlik bulunmaktadır. 

Ayrıca ücretsiz olarak misafirlerimize ikram edilen, içerisinde bitki çayları ve kahve bulunan bir sepet ve bir adet su ısıtıcısı bulunmaktadır.
Ayrıca Büyük odalarımıza, istenildiği takdirde

ilave yatak( ücretli ) veya bebek yatağı konulabilmektedir.

TERAS ODASI

 

Otelimizin en üst katında yer alan odalarımızdır. Teras katta bulunan bu odalarımızın genişlikleri, 12m²'dir,  ilaveten her odanın kendine ait balkonları bulunmaktadır.
Otelin giriş tarafı hizasında bulunan 2 adet Teras odamızın balkonundan, Zeytinburnu'ndan başlayıp Dragos Tepesi'ne kadar uzanan eşsiz bir deniz manzarası görünmektedir.
Otelimizin arka tarafı hizasında bulunan 2 adet Teras odamızın balkonundan ise, Dragos Tepesi'nden, Tuzla'ya kadar uzanan deniz manzarası görünmektedir.
Teras odalarımızın tümü french bed yatak şeklindedir.

Odalarımızda;

LCD TV, klima, minibar, telefon, şehir manzarası, ısıtma ( doğalgaz ) bebek yatağı ( ücretsiz )

ekstra yatak ( ücretli ) banyo ( banyo malzemeleri ) saç kurutma makinası, terlik bulunmaktadır. 

Ayrıca ücretsiz olarak misafirlerimize ikram edilen, içerisinde bitki çayları ve kahve bulunan bir sepet ve bir adet su ısıtıcısı bulunmaktadır.

STANDART ODA

 

Standart Odalarımız, 14 m² ‘dir. 

Standart odalarımızın yataklarının tümü french bed şeklindedir. Odalarımızda;

LCD TV, klima, minibar, telefon, şehir manzarası, ısıtma ( doğalgaz ) banyo ( banyo malzemeleri )

saç kurutma makinası, terlik bulunmaktadır. 

ÖZEL PLAJ
 

Otelimizde konaklayan misafirlerimiz, Halik Koyu Plajı'mızdan ücretsiz olarak yararlanabilirler.Büyükada'nın en uzun doğal sahili olan Halik Koyu'nda deniz ve güneşin keyfini çıkarırken, kır gazinomuzun nefis yemeklerini de tadabilirsiniz.Eskibağ Aile Plajı'mızda ise deniz, güneş, ve şefimizin özel meze ve yemeklerinden tadabilir, aynı zamanda doğumgünü, nişan, ve düğün gibi organizasyonlarınızı da yapabilirsiniz.

sirakyan-ikiz-evleri-1807-bc kopya.jpg
BİSİKLET TURLARI İLE
EĞLENCELİ BİR ADA GEZİSİ
 

Büyükada’da araç kullanımı yasak olduğu için yerli halkta bisikletle ulaşım yaygındır. Adaya gelen misafirler de Büyükada’yı bisiklet kiralayarak geziyorlar.

Bisiklet turları bisikletlerinizi kiraladığınız yerden itibaren başlama rahatlığı sunar. Bizim önerimiz de yürüyüş turlarından ziyade bisiklet turları ile adayı gezmenizdir. Böylece hem spor yapmış hem de daha keyifli bir aktiviteye katılmış olursunuz. Yalnız adanın yokuşlarının fazla olduğunu unutmamanız gerek. Adanın tepelerine tırmanmak özellikle yaz sezonunda yorabilir.

Eğer kişisel bisikletinizi adaya getirmeyi düşünüyorsanız daha ekonomik bir seçenek olacaktır. Yine de adada adım başı bisiklet kiralama yerlerinin olduğunu unutmayın. Kiralama kurallarına uyduğunuz sürece keyifli bir gezi geçirebilirsiniz. Fiyatlar genellikle tüm kiralama dükkanlarında birbirine paraleldir ancak siz yine de birkaç yerden fiyat sorun. Bisiklet turu yapacağız diye bütçenizi sarsmayın.

Bisiklet turu için belirlenen belirli bir güzergah yok ancak bisikletçiler yürüyüş yolunu takip ederek ilerliyorlar genelde. Ancak bu durum çok da keyifli sonuçlara yol açmıyor. Daha rahat bir sürüş için yürüyüş turu yolundan ziyade ara sokaklarda ilerleyebilirsiniz. Bisiklet turu rotası:

Büyükada’da ise iki nefis bisiklet parkuru var. Dileyen 14 kilometrelik büyük turu, isteyen biraz daha kısa olan küçük turu tercih edebiliyor. Küçük turda da 12 kilometrelik bir yolda ağaçlar arasında keyifli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

bottom of page